Rok szkolny 2013/2014 - semestr II

I miejsce dla PSP w Borku Kamiennym w rajdzie rowerowym pt. "Majówka z gen. Józefem Wybickim - czyli wyprawa po generalskie epolety" reprezentowanym przez Aleksandrę Wenta, Annę Malek oraz Edytę Hinca na trasie Będomin - Sikorzyno.

I miejsce - Kamil Kujda w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III "The Winners" w Podjazach.

I miejsce  - Edyta Hinca w Powiatowym Konkursie Biblijnym w Borku Kamiennym.

II miejsce - Agnieszka Bronk w Gminnym Konkursie Prozy i Poezji Kaszubskiej "Rodno Mowa" w Węsiorach.

II miejsce - Anna Malek w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kat. klas IV-VI w Węsiorach.

III miejsce - Adrianna Gawin w Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Polskiej” w Podjazach w kategorii kl. I-III.

II miejsce - Jan Malek w Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Polskiej” w Podjazach w kategorii kl. IV-VI. Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Prozy i Poezji Polskiej w Kartuzach.

III miejsce - Dominika Pobłocka w Powiatowym Konkursie Ozdób Wielkanocnych.

Rok szkolny 2013/2014 - semestr I

II miejsce - Edyta Hinca w Powiatowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych w kategorii kl. IV-VI organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie.

Wyróżnienie dla Anny Malek w V Kaszubskim Konkursie Poetyckim dla uczniów szkół podstawowych pt. „Poetyckie podróże po Kaszubach” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Męcikale.

Wyróżnienie dla Edyty Hinca w konkursie plastycznym „Pocztówka z Kaszub” organizowanym przez Lokalną Grupę Rybacką w Chmielnie.

I miejsce - Adrianna Gawin w III Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Las w Poezji” w Podjazach w kategorii kl. I-III oraz wyróżnienie dla Zuzanny Malek z klasy III.

III miejsce - Jan Malek w III Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Las w Poezji” w Podjazach w kategorii kl. IV-VI.

Rok szkolny 2012/2013 - semestr II

I miejsce - Kamil Kujda w II Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla klas III „The Winners”.

II miejsce - Julia Sierzputowska i III miejsce - Anna Malek w Gminnym Konkursie „Pomoc dydaktyczna z matematyki lub fizyki dla klas IV-VI”

I miejsce - Anna Malek w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego „Christmas Word” dla klas IV-VI.

I miejsce - Weronika Pobłocka w Powiatowym Konkursie Ozdób Wielkanocnych.

Rok szkolny 2012/2013 - semestr I

W I semestrze roku szkolnego 2012/2013 uczniowie brali udział w wielu konkursach organizowanych na etapie szkolnym lub gminnym. Osiągnięcia i wyróżnienia godne uwagi to:

Zuzanna Malek (miejsce I) i Adriana Gawin (miejsce II) w kategorii klas I-III w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Las w Poezji”.

Anna Malek (miejsce I) w kategorii klas IV-VI w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego „My Christmas Lord.

• Publiczna Szkoła Podstawowa w Borku Kamiennym
    Borek Kamienny 73